Pokój naszego dziecka nie jest największy i nie da się do niego wstawić i łóżka i fotelika? Warto zastanowić się nad jednym, ale za to bardzo praktycznym małym narożnikiem.

Tak już jest przyjęte, że jakimś dziwnym trafem, najmniejsi członkowie lądują w najmniejszych pomieszczeniach naszych mieszkań. W końcu jednak okazuje się, że mały człowiek to wcale nie takie małe potrzeby.

Mały człowiek, duże potrzeby

Potrzebna jest szafa na ubranka, biurko, stolik no i dziecko musi gdzieś spać. Jeśli zainwestujemy w standardowe łóżko, które na dzień będzie jedynie przykrywane narzutą nie liczmy na porządek w pokoju. Warto zastanowić się nad zakupem małego narożnika. Jakie są jego zalety? Po pierwsze powinniśmy znaleźć dla niego szybko miejsce. Małe narożniki zaprojektowano właśnie z myślą o zapełnianiu nimi niewykorzystanej przestrzeni w kątach, która często pozostaje nieużyteczna. To naprawdę często bardzo proste.

Łóżko i mały narożnik w jednym

Oczywistą zaletą małego narożnika jest także to, że w ciągu dnia nadaje się on do siedzenia, nawet gdy przyjdzie w odwiedzimy kilku kolegów. Niektóre z narożników dają się jednak łatwo przekształcić wieczorem w wygodne łóżko do spania. Zaraz, ale skąd weźmiemy pościel? Nic prostszego! Małe narożniki wyposażone są często w skrzynię na pościel właśnie. Zresztą skrzynia małego narożnika może też służyć do gromadzenia najrozmaitszych skarbów naszej pociechy. Pełen wybór małych narożników znaleźć można w internetowych salonach meblowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *