Małe narożniki to od lat prawdziwy hit sprzedażowy! Skąd ich popularność i dlaczego tak często trafiają do naszych domów? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale taka trudna. Małe narożniki mają bowiem szereg ciekawych zalet.

Trudno znaleźć mieszkanie po niedawno przeprowadzony remoncie i rearanżacji, w którym nie byłoby małego narożnika. Nie, obecność małego narożnika nie jest wcale czym obowiązkowym. Małe narożniki wybieramy do naszych domów przede wszystkim z jednego względu.

Małe narożniki w każdym domu!

To bardzo praktyczne meble. Pozwalają one na sprytną optymalną aranżację wnętrza. Dotyczy to zwłaszcza mniejszych pomieszczeń, które mają pełnić funkcję np. pokoju gościnnego. Niemal każdy z nas wyprawia co jakiś czas spotkanie towarzyskie, na którym potrzeba kilku miejsc siedzących. Mały narożnik wkomponowany w kąt pokoju może zapewnić miejsca Siedzące dla co najmniej czterech gości. Wyobraźmy sobie, że na tej samej powierzchni ustawiamy fotele. Zmieszczą się dwa a między nimi pozostanie niewykorzystany narożnik.

Narożniki idealnie pasują do niewielkich mieszkań

Na tym zalet małego narożnika nie koniec. Na małym narożniku w przeciwieństwie do foteli możemy uciąć sobie popołudniową drzemkę. Niektóre z nich wyposażone są także w funkcję rozkładania, co pozwala nam na przenocowanie po imprezie gości, którzy nie będą mieć sił, by wrócić do domu. Czy to już wszystkie zalety narożnika? Zdecydowanie nie! Niektóre z małych narożników, tuż pod siedziskami skrywają skrzynie na pościel. W rzeczywistości w skrzyniach możemy przechowywać wszystko to, co przydatne w domu, a nie pomieściło się w naszych szafach.

Do siedzenia i magazynowania

Z niedostatkiem powierzchni nazwijmy to magazynowej zmaga się każdy, kto nie dysponuje zbyt dużym mieszkaniem, a więc większość Polaków. Można wiec uznać, że małe narożniki stały się jak najbardziej praktycznym i wygodnym elementem wyposażenia mieszania nowoczesnego Kowalskiego i Nowaka. Doskonały wybór małych narożników znajdziemy w sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *