Zimna stalowa rama, czy niewiele bardziej przyjemne lakierowane drewno? Jaką ramę łóżka wybrać? A może zastanowić się nad zakupem łóżka tapicerowanego 180×200?

Łóżka tapicerowane cieszą się coraz większym uznaniem. Są zdecydowanie najmilsze w dotyku, co docenimy zwłaszcza w chłodną zimową noc. Nie dotkniemy przez przypadek lodowatej metalowej ramy. Dlaczego więc nie kupić łóżka tapicerowanego 180×200?

Ciepłe i przyjemne

Jakie ma ono atuty względem nietapicerowanych ram metalowych lub drewnianych. W przypadku np. łóżek tapicerowanych 180×200 pokrywane miękką wyściółką oraz tkaniną są nie tylko same ramy. Najczęściej podobnym materiałem pokrywane są też wezgłowia. Meble nabierają wówczas charakteru w stylu nieco bardziej glamour. Takie tapicerowane łóżka robią naprawdę wrażenie wręcz luksusowych. Decydując się na zakup tego typu mebla do spania niejednokrotnie będziemy mogli skorzystać z jeszcze jednego przywileju.

Sam wybierzesz tkaninę!

Wiele firm pozwala klientom na dobór podobającej się im tkaniny, którą łóżko będzie tapicerowane. W bogatym i grubym katalogu z tkaninami różnego typu o wielu rodzajach grubości i całym bogactwie wzorów znajdziemy też np. obicia skórzane. Wśród nich znajdziemy bardzo praktyczną skórę ekologiczną, jak również naturalną. Wykańczanie takiego łóżka tapicerowanego 180×200 może być tak samo, jak dobieranie koloru lakieru do nowo kupowanego samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *