Jakie meble do sypialni wybrać? Brzmi jak ciekawy temat do kłótni świeżo upieczonych małżonków. Ona chce jasne, on chce ciemne meble do sypialni. Czy da się połączyć jedno z drugim kiedy białe jest białe a czarne tylko czarne.

Wystarczy poklikać po internetowych salonach meblowych, by szybko odkryć, że ciemne meble do sypialni to wcale nie tylko ciemna zimna szarość czy wręcz czerń. Projektanci ciemnych mebli do sypialni dają chętnym je kupić pewien zapas argumentów dla przekonania nieco bardziej opornej połówki.

Ciemne meble do sypialni z elementami drewna

Jak więc wyglądają nowoczesne ciemne meble do sypialni? Z mody powoli wychodzą zbyt proste i utrzymane w jednej tonacji łóżka czy szafki nocne. Dziś ciemne tło stanowi jedynie sceną do charakterystycznych elementów dekoracyjnych wykonanych np. w kolorze naturalnego drewna. Takie połączenia wyglądają bardzo atrakcyjnie. Nowoczesne ciemne meble do sypialni nie oznaczają już smutnej czerni, lecz są ciekawymi obiektami, które urozmaicają wystrój wnętrza sypialni.

Ciemne meble jasne ściany

Jeśli jednak nadal małżonka uważa, że ciemne meble do sypialni nadal powodują u niej zbyt przygnębiające uczucia, możemy zaproponować jeszcze jedno rozwiązanie. Ciemne meble w sypialni bardzo dobrze komponują się z jasnymi ścianami. Mogą to być odcienie szarości czy beżu. W ten sposób uda nam się zawrzeć kompromis nie rezygnując jednocześnie z ciemnych mebli do sypialni. Pełen przegląd łóżek, szaf ubraniowych oraz innych mebli do sypialni znajdziemy w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *